Ühisrahastus

Ühisrahastusportaal on eraisikutelt laenamiseks ja eraisikute laenudesse investeerimiseks mõeldud veebileht. Peamiselt saab ühisrahastusportaalide kaudu eraisikult taotleda ilma tagatiseta laene nagu väikelaen ja kiirlaen, kuid mõned ühisrahastusportaalid annavad valiku laenata ka tagatise vastu. See on mugav ja kaasaegne alternatiiv traditsioonilistele laenamise meetoditele. Investeerimise nurga alt pakuvad ühisrahastusportaalid võimalust paigutada oma raha eraisiku laenudesse- ja investeerimisprojektidesse. Rahastada saab lihtsaid eraisikute tarbimislaenude taotlusi, aga ka suuremaid projekte nagu kinnisvaraarendused, mille teostajateks võivad olla nii eraisikud kui ettevõtted.

Usaldusväärne

Kõrgeimalt hinnatud populaarsed internetipõhised ühisrahastuse laenuportaalid- ja platvormid.

Ülevaatlik

Ühisrahastusega liitudes kuvatakse teile minuti jooksul parimad saadaolevad laenupakkumised.

Kaasaegne

Uued internetiajastu keskkonnad, mis lihtsustavad inimestevahelist laenamist- ja investeerimist.

Turvaline

Loodud privaatsust silmas pidades. Teenused kasutavad viimase aja turvatehnoloogia standardeid.

Ühisrahastus 15.08.2022

Eraisikute laenud

Eraisikute laenude all mõeldakse ühisrahastuse portaalide laene eraisikult eraisikule, kus finantseeritakse laenutaotlused inimeste poolt otse. Portaalide rolliks on siin olla vaid vahemees, kes viib laenuvõtjad laenupakkujatega kokku ning hoolitseb lepingute sõlmimise- ja rahavoogude sujuva liikumise eest. Kuna krediteerijateks ei ole kõrget intressi küsivad laenukontorid ja ahned laenuhaid, võivad eraisikute laenud  olla üpriski soodsad. Võimalus valida parimad tingimused mitme eri pakkumise seast, mis kuvatakse 1-minuti jooksul pärast laenutaotluse esitamist.

Laenud eraisikutelt

Laenu saamiseks ei pea tingimata pöörduma panka- või laenukontorisse. Laenud eraisikute vahel on laenud, kus üks eraisik annab laenu teisele eraisikule. Eraisikutelt võite laenata käest kätte või kasutada selleks mõeldud portaale ehk ühisrahastust. Eraisikult otse laenamisel soovitame alati eraisikute laenulepingu sõlmida ja panna laenutingimused lepingusse täpselt kirja. Ühisrahastuses koostatakse leping teie eest automaatselt. Pereliikmetelt, sõpradelt- ja tuttavatelt laenates on teie laenutingimused kokkuleppe küsimus. Ühisrahastusportaalides kehtivad aga tüüptingimused. Muutuv võib olla ainult teile pakutav laenusumma ja aastase intressimäära %.

Scroll to Top